Zajmujemy się szeroko pojętymi systemami energooszczędnymi w budownictwie, stąd nasze motto: ZATRZYMAJ CIEPŁO!
Chcemy być godnym zaufania PARTNEREM w zarządzaniu ENERGIĄ w Twoim domu.

Oferta

Pompy ciepła

Kolektory słoneczne

Audyt energetyczny

Termowizja

Domy energooszczędne

Wentylacja mechaniczna

Inteligentny dom

Odzysk ciepla 85%

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Centralne odkurzacze


Brak obsugi animacji flash!Brak obsugi animacji flash!
Zapytanie ofertowe


20.10.2014
Zakończenie inwestycji w Szczecinku
20.06.2014
Wygrany przetarg w Szczecinku
03.07.2013
Zakończenie inwestycji w Witnicy
15.03.2013
Umowa na modernizację systemu grzewczego w Centum Ratownictwa w Witnicy
01.03.2013
Targi Budownictwa Drzonków 2013
więcej...
pompy ciepła NIBE Demax Drill
NIBE
pompy ciepła
Demax Drill - odwierty hydro-geologiczne
Grzejniki płytowe PURMO KAN-Therm
PURMO
grzejniki płytowe
KAN-therm
instalacje wewnętrzne
Alpha-InnoTec pompy ciepła Zrzeszenie Audytorów Energetycznych
Alpha-InnoTec
pompy ciepła
Zrzeszenie Audytorów Energetycznych
www.rekuperatory.pl Rekuperator Bartosz
www.rekuperatory.pl Rekuperatory Bartosz
Pompa Ciepła Viessmann FandHome - Systemy inteligentnego domu
Viessmann
Pompy ciepła, kolektory słoneczne
FandHome
Systemy inteligentnego domu
więcej...

Dom energooszczędny


Energia stale drożeje, zatem coraz więcej uwagi przywiązujemy do możliwości jej oszczędzania. Każdy z nas chciałby mieszkać komfortowo, a jednocześnie płacić niskie rachunki. Jak to zrobić? Najlepszy sposób, by tanio ogrzewać dom, zachować komfort cieplny, a przy tym zadbać o środowisko, to wybudowanie domu, do którego ogrzania potrzeba niewiele energii, czyli domu energooszczędnego!

Pompy ciepła


Pompy ciepła umożliwiają wykorzystanie darmowych zasobów energii naturalnej, której źródłem może być powietrze atmosferyczne, grunt, woda powierzchniowa lub podziemna. Pompy ciepła pobierają energię cieplną ze źródła, podnoszą jej temperaturę i przenoszą ją do budynku. Energia wymagana do napędu pompy ciepła jest około czterokrotnie mniejsza niż energia z niej uzyskiwana. To czyni pompę ciepła rzeczywiście niepokonaną wśród różnych systemów grzewczych!

Dom inteligentny


Inteligentny budynek pozwala na znaczące obniżenie zużycia ilości energii elektrycznej, redukcję kosztów ogrzewania oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu życia. Sterowanie Inteligentnego domu pozwala każdemu użytkownikowi poczuć komfort Inteligentnego zarządzania własnym domem. Gdy wejdziesz do domu, włączy się przyjemne oświetlenie, zasuną się rolety i zasłony, włączy się Twoja ulubiona muzyka, film, lub program TV. Nie musisz też nerwowo ustawiać poziomu światła lamp w salonie, gdy zaskoczy Cię wizyta gości - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uruchomić scenę (klimat) np. "przyjęcie" lub "wizyta gości". To tylko niektóre z możliwości Domu Inteligentnego...

Wentylacja z odzyskiem ciepła


Znaczna część ciepła uciekającego z domu opuszcza go na drodze wentylacji, wskutek wymiany ciepłego “zużytego” powietrza na świeże, zimne powietrze z zewnątrz. W przypadku dobrze ocieplonego domu, strata ciepła przez wentylację może (ale nie musi!) stanowić aż połowę wszystkich strat ! Z tego względu warto zainwestować w budowę nowoczesnego systemu wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła, łączącego centralę wentylacyjną z rekuperatorem — wymiennikiem ciepła pozwalającym na odzysk części ciepła z powietrza opuszczającego dom.

Audyt energetyczny


Przedstawienie audytu energetycznego jest podstawowym warunkiem formalnym ubiegania się o premię termomodernizacyjną i remontową. Audyt energetyczny jest to ekspertyza dotycząca podejmowania i realizacji przedsięwzięć zmniejszających koszty ogrzewania. Celem audytu jest zalecenie konkretnych rozwiązań wraz z określeniem ich opłacalności. Audyt energetyczny obejmuje także doradztwo w zakresie podejmowania i realizacji inwestycji mających na celu racjonalizację zużycia energii. Ta niezależna i obiektywna opinia stwierdza, które modernizacje są opłacalne w naszym budynku oraz jakie produkty i rozwiązania techniczne są najkorzystniejsze.

Termowizja


Termowizja jest metodą badawczą, polegającą na zdalnej i bezdotykowej ocenie rozkładu temperatury na powierzchni badanego ciała. Najczęstszym i najbardziej skutecznym zastosowaniem termowizji w budownictwie jest ocena i badanie stanu izolacji cieplnej budynków oraz wykrywanie niewłaściwych połączeń elementów czy też wad materiału. Zastosowanie termowizji nie ogranicza się jedynie do oceny izolacji termicznej budynków. Badania termowizyjne można również zastosować do wykrywania zawilgocenia fragmentów murów zakrytych tynkiem, jak również do wykrywania usytuowania rur z ciepłą i zimną wodą w wewnątrz murów.