energypartner.pl  »  Oferta  »  Promocje / Nowości  »  Szwedzka DOTACJA do pomp ciepła NIBE 4000 zł*
drukuj

Szwedzka DOTACJA do pomp ciepła NIBE 4000 zł*

Brak obsugi animacji flash!


Nie wypełniaj wniosków dotacyjnych, nie czekaj w kolejce na przyznanie środków, nie bądź petentem… po prostu zostań klientem NIBE-BIAWAR, zarejestruj się na biawar.com.pl i sięgnij po dotację!

Szwedzki Producent Pomp Ciepła NIBE Energy Systems oraz jej polska spółka NIBE-BIAWAR lider w sprzedaży pomp ciepła w Polsce, w związku z rosnącym zainteresowaniem odnawialnymi źródłami energii przy jednoczesnym braku mechanizmów wsparcia dla tego typu urządzeń, zdecydowały się wprowadzić DOTACJĘ do pomp ciepła dla pierwszych 200 klientów, którzy spełnią kryteria promocji*.

Promocja trwa od 04.04.2011r. do 30.09.2011r. lub do wyczerpania zapasów. Promocją objętych jest łącznie 200szt. pomp ciepła typu, NIBE F 1145, NIBE F 1145 PC, NIBE F 1245, NIBE F 1245 PC. Promocja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji. W ramach promocji oferujemy Państwu cztery formy dotacji:


KILKA KROKÓW DO ZDOBYCIA DOTACJI

1. terminie od 01.04.2011 do 30.09.2011 ZAREJESTRUJ SIĘ na stronie www.biawar.com.pl
2. e-mailem otrzymasz KUPON, potwierdzający przystąpienie do promocji
3. WYBIERZ INSTALATORA i formę dotacji
4. Sprawdź ile pomp ciepła z dotacją jeszcze pozostało
5. DOKONAJ ZAKUPU pompy ciepła w cenie obniżonej o dotację

UWAGA ! Im szybciej podejmiesz decyzję tym większa szansa na dotację i montaż najbardziej komfortowego i ekonomicznego systemu grzewczego.

* Regulamin promocji oraz szczegółowe informacje na www.biawar.com.pl